Плита електрична ПЕ-2Ш з жарочною шафою
Наведена ціна с полімерным покриттям.
призначена для теплової обробки, варіння, смаження, гасіння та пасивації напівфабрикатів у закладах громадського харчування. Плита оснащена під конфорками жиросборным піддоном для збору пролитої рідини.
Випускається в трьох варіантах виконання:
- повністю з чорного металу з полімерним покриттям
- стільниця, каркас, передня панель зроблені з нержавіючої сталі, бічні панелі - чорний метал з полімерним покриттям
- повністю з нержавіючої сталі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 8.52 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Розташування | Підлогове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Комплектація плити | Деки, Жарова шафа |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри шафи жарового | 335х570х290мм |
| Розмір листів, мм | 325х530х30 (Gn1 / 1) |
| Кількість деко | 2 |
| Вага | 90 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 26 670 ₴


